Angry Birds Space

Kızgın kuşlar geri döndü!!! Tüm dünayanın yakından tanıdığı kızgın kuşlar (Angry Birds) Angry Birds Space ile şimdi de uzayda ve tüm uzay kızgın kuşların kim olduklarını tanıyacak. Angry Birds Space versiyonunda birbirinden maharetli yeni kuşlar var. Red Bird, Bomb Bird, Lazer Bird, Terence Bird, Blue Birds, Space Eagle Bird, Ice Bird.

Tüm bu kuşların hırsız uzaylı domuzlarla mücadelesine ve domuzların uzayın derinliklerine sakladıkları yumurtaları bulması için kuşlara yardımcı olun. Rovio yine mükemmel bir oyun yaptı ve bu oyun 116 ülkede en çok satın alınanlar listesinde 1 numara. $0.99 fiyat etiketiyle satılan oyunun güncellemeleri de ücretsiz. Geçtiğimiz günlerde 10 yeni bölüm eklenen oyunun boyutu ise 16MB.

Kızgın kuşlar, Angry Birds Space ile gezegenleri, uyduları, yıldızları, galaksileri ve evrenin sırlarını öğrenmek zorunda. Google Play’ de de yer alan Angry Birds Space gerçekten çok eğlenceli bir oyun. Oyunun ücretsiz indirebileceğiniz kısıtlanmış bir sürümü de ayrıca AppStore’da yer alıyor. Angry Birds Space indirmek için hemen aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

[appstore id=”499511971″]

Angry Birds Space Video

Official Trailer: Angry Birds Space

Angry Birds Space Gameplay Video

Lazer Bird hits Angry Birds Space

Red Bird hits Angry Birds Space

Terence crashes onto Angry Birds Space

Blue Birds are back in Angry Birds Space

Bomb explodes on to Angry Birds Space

Ice Bird debuts in Angry Birds Space

Oyun sizce de çok eğlenceli değil mi? Oyunda geçemediğiniz bölümlerle yada Angry Birds Space hileleri ile ilgili mesaj gönderebilirsiniz.

Yorum yapın