Su geçirmez iPhone kılıfı

İstanbul son günlerde yoğun bir yağmur yağışına sahip. Mayıs ayının 20’sine geldik ve 1 saatlik yağmur trafik başta olmak üzere bir çok şeyi alt üst ediyor. Yağmur şiddetli yağdığında sadece İstanbul’da değil herde ne var ne yok ıslatıyor. Biz ıslanırken cebimizdeki iPhone’da nasibini alıyor. Oysa su geçirmez bir iPhone kılıfımız olsaydı iPhone’umuz belkide ıslanmazdı. Şimdi bahsedeceğim iPhone kılıfı bildiklerimizden çok daha farklı. Öyle kalın yada çirkin görünümlü bir kılıf değil. Sadece 0.25 mm kalınlığında olan bu kılıf iPhone’ununuz suya düşse bile ıslatmayan cinste.

Aslında tam olarak kılıf mı denir bilemiyorum ama bu eldiven gibi kılıfı günlük olarak kullandığınız diğer kılıflarla da birlikte kullanabiliyorsunuz. Poşet de diyebiliriz sanırım. Case Marine isimli firmanın ürettiği bu kılıfın fiyatı ise $15.

Eğer sıklıkla dış ortamda bulunuyorsanız, tozlu, ıslak veya pis bir ortamda bulunmak/çalışmak zorundaysanız bu kılıftan bir tane de mutlaka sizde olmalı.

Aslında yazın hemen hemen hepimiz deniz kenarına atarız kendimizi. Deniz deyince ise akla güneşlenmek ve kum gelir. iPhone’umuz kumlanmasın ve ıslanmasın isteriz. İşte tam bu noktada bu kılıf imdadımıza yetişiyor. Farklı üreticiler de benzer kılıflar çıkaracaktır elbette. Yakında bu ürünü teknoloji marketlerde ve sahibinden.com ve gittigidiyor gibi sitelerde görebiliriz. Kılıfı sadece iPhone ile değil diğer akıllı telefonlarla da kullanabilirsiniz.

Siz ne dersiniz? Sizinde bir tane su geçirmez iPhone kılıfınız olmalı mı?

iPhone’u su geçirmez yapmak ister misiniz? Videoyu izleyin.

Ürünün kullanımı ile ilgili videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.

Yorum yapın