GripGo nedir?

Uzun zamandır aracımda kullanmak için bir telefon tutucu arıyordum. Bir çok farklı modelde telefon tutucu var. Hemen hemen hepsi klipsli ve benzer mantıkla çalışıyor. Ancak geçtiğimiz günlerde yeni bir telefon tutucu keşfettim. Adı GripGo.

GripGo aslında sadece cep telefonuna, iphone’ a hitap etmiyor. Tablet, GPS yada başka cihazlarınız için de GripGo’yu kullanabilirsiniz. 360 derece dönen bir kafaya sahip olduğu için esnek bir kullanım sağlıyor.

GripGo montajı oldukça basit. Cama monte etmek için vantuzu kilitleyin ve gripgo kullanıma hazır. Sabitleme yapmak istediğiniz yer düz bir yüzey değilse GripGo kutusunun içinden çıkan düz yüzeyi kullanabilirsiniz. Bir tarafı 3M marka yapışkana sahip olan düz yüzeyi istediğiniz yere yapıştırın. Artık GripGo yu kullanabilmek için düz bir yüzeye sahipsiniz.

gripgo

gripgo-nasil

GripGo klasik telefon tutucuların aksine bir klipse sahip değil. Telefonu tutan kısım yapışkan bir yüzeye sahip.

Gerektiğinde telefonunuzu GripGo’ya yapıştırın ve işiniz bittiğinde ayırın. Telefonun arka yüzeyinde herhangi bir yapışkan madde bırakmıyor.

GripGo kirlendiğinde, yapmanız gereken tek şey onu su ile yıkamak. Sonrasında temiz bir havlu ile kurulayın ve kullanmaya devam edin.

gripgo-yika

 

GripGo nereden alınır?

Online satış yapan bir çok site mevcut ancak bu yazı yazılırken GripGo satan yerli bir satıcı ben görmedim. Fırsat sitelerinde yada Gittigidiyor.com, sahibinden.com vb sitelerde bu ürünü şu an bulmak imkansız. Teknoloji marketlerde de (vatan bilgisayar, gold bilgisayar, teknosa, media markt vb) bu ürün şu an için yok. Yurt dışından satış yapan sitelerde GripGo’nun fiyatı 14.95$. Kargo hariç.

gripgo-nedir

Kısa bir süre sonra GripGo’nun Türkiye’de de satılacağını umuyorum. Yanlız alacağınız GripGo’nun orjinal olmasına dikkat edin. GripGo logosu pakette ve üründe yer almalı. Orjinal olmayan ürünlerin yapışkanı ve malzeme kalitesi istemediğiniz sonuçlar doğurabilir.

GripGo nasıl kullanılır video:

 

Yorum yapın